Eriva Hotel

Główne udogodnienia

  • Wi-Fi

  • Zameldowanie/ Wymeldowanie

  • Basen

  • Prywatna plaża

  • Rekreacja

  • Posiłki/Napoje

  • Zakaz palenia

  • Hotel przyjazny dzieciom

  • Klimatyzacja

  • Zwierzęta nie są dozwolone

Lokalizacja

    Przyjemny Eriva Hotel Acharavi z widokiem na morze oferuje słoneczny taras i basen. Folklore Museum of Acharavi jest w 850 metrach, a Hydropolis Water Park jest maksymalnie 1 km od wygodnego hotelu.

    Nymfes Waterfall znajduje się 10 min drogi samochodem od hotelu. W okolicy znajdują się także obiekty przyrodnicze, takie jak Gialiskari Beach, które znajdują się 4 km od obiektu noclegowego.

    Eriva dysponuje 18 pokojami z jadalnią i balkonem, telewizją satelitarną oraz urządzeniem do parzenia kawy/herbaty. Wraz z oddzielną toaletą i prysznicem, udogodnienia w łazience obejmują również suszarkę do włosów i ręczniki. Prywatne łazienki zawierają miłe udogodnienia, takie jak suszarka do włosów i ręczniki.

    W restauracji greckiej ten hotel oferuje różne specjały kuchni europejskiej. Na miejscu znajduje się bar przy basenie. Podczas pobytu w Eriva Hotel goście mogą wybierać spośród pobliskich lokali gastronomicznych, takich jak restauracja Acharavi Park, w 500 metrach, czy restauracja Alegria w odległości 8 min spacerem.

    Opinia recenzenta

    Mój pobyt w Eriva Hotel był prawdziwym oddechem świeżości i relaksu nad pięknym morzem. Czysty basen, dzięki któremu mogłam odprężyć się każdego ranka, oraz bliskość plaży to ogromne atuty tego miejsca. Warto również spróbować greckiej uczty, która odbywa się w środy, gdzie tańce i pyszne jedzenie sprawiają, że poczujesz się jak w sercu Grecji. Obsługa była niesamowicie pomocna i zawsze uśmiechnięta, co sprawiło, że czułam się tam jak w domu, mimo że to była moja pierwsza podróż do Corfu.

    Ważna informacja

    Przyjazd: od 15:00 do 18:00
    Wyjazd: od 08:00 do 11:00
    Numer licencji1224166

    Opcje pokoi w Eriva Hotel Acharavi

    Eriva dysponuje 18 pokojami z jadalnią i balkonem, telewizją satelitarną oraz urządzeniem do parzenia kawy/herbaty. Wraz z oddzielną toaletą i prysznicem, udogodnienia w łazience obejmują również suszarkę do włosów i ręczniki. Prywatne łazienki zawierają miłe udogodnienia, takie jak suszarka do włosów i ręczniki.

    Dzień przyjazdu
    Dzień wyjazdu
    Goście
    2 goście

    Dorośli:

    2

    Dzieci:

    0
    Eriva Hotel Acharavi  Zlewozmywaki zdjęcie Eriva Hotel Acharavi  Pokój zdjęcie Eriva Hotel Acharavi  Kuchnia zdjęcie Eriva Hotel Acharavi  Wyposażenia zdjęcie Eriva Hotel Acharavi  Łóżka zdjęcie
    Studio

    Typ łóżka: 2 łóżka pojedyncze

    Więcej informacji +
    Eriva Hotel Acharavi  Pokój zdjęcie Eriva Hotel Acharavi  Pokój zdjęcie Eriva Hotel Acharavi  Łazienka zdjęcie Eriva Hotel Acharavi  Wyposażenia zdjęcie
    Apartament

    Typ łóżka: 2 łóżka pojedyncze

    Więcej informacji +

    Lokalizacja Eriva Hotel Acharavi

    Zabytki
    Dobre restauracje
    Dojazd

    Opinie gości o Eriva Hotel Acharavi

    Na tej stronie znajdziesz zweryfikowane opinie, które opublikowali nasi użytkownicy

    Nie ma jeszcze żadnych komentarzy :(

    Jeżeli zostajesz w tym hotelu, prosimy podzielić się swoim doświadczeniem z nami

    Napisz opinię

    Napisz opinię

    Kiedy przebywałeś w hotelu?

    Oceń nocleg

    Bardzo słabo
    Świetny

    Państwa dane

    Skąd jesteś?
    Dziękujemy! Dziękujemy za poświęcony czas. Twoja opinia zostanie wkrótce opublikowana.

    Recenzja nie została wysłana.

    Proszę, spróbuj ponownie.

    Często Zadawane Pytania

    • Czy goście przyjemnego Eriva Hotel mogą skorzystać z transferu lotniskowego?
      Tak, przyjemny Eriva Hotel zapewnia autobus wahadłowy.
    Dziękujemy za subskrypcję
    Waluta
    • USD Dolar amerykański
    • EUR Euro
    • GBP Funt szterling
    • AUD Dolar australijski
    • CAD Dolar kanadyjski
    • BRL Real brazylijski
    • CNY Juan chiński
    • CZK Korona czeska
    • DKK Korona duńska
    • HKD Dolar hongkoński
    • ILS Nowy szekel izraelski
    • JPY Jen japoński
    • MYR Ringgit malezyjski
    • NZD Dolar nowozelandzki
    • NOK Korona norweska
    • PLN Złoty polski
    • RON Lej rumuński
    • RUB Rubel rosyjski
    • SAR Rial saudyjski
    • SGD Dolar singapurski
    • ZAR Rand RPA
    • KRW Won południowokoreański
    • SEK Korona szwedzka
    • CHF Frank szwajcarski
    • TRY Lira turecka
    • UAH Hrywna ukraińska
    • ARS Argentina, Peso
    • THB Bat tajlandzki
    Wybierz język
    Sprawdź najlepsze dostępne ceny
    Wprowadź daty, aby zobaczyć ceny
    Dzień przyjazdu
    Dzień wyjazdu
    Goście
    2 goście

    Dorośli:

    2

    Dzieci:

    0
    Eriva Hotel Acharavi